Особливості дизайну дачного будинку - Отделка Ванной Комнаты

Особливості дизайну дачного будинку

Декабрь 14, 2021
Декоративное оформление

Дача поступово перестає бути своєрідним музеєм та сховищем старих речей. Тим, хто приїжджає на вихідні загороду, щоб відпочивати, а не копати картоплю, питання оформлення невеликого будиночка дуже актуальне.

На сайте https://pro-dachnikov.com/ вы можете ознакомиться с идеями дачного дизайна интерьера и найти интересные идеи.

Як за допомогою мінімальних вкладень створити затишний та душевний інтер'єр дачного будиночка, щоб відволіктися від суєти мегаполісу та з головою поринути у світ, далекий від енергетики міських джунглів?

На дачі – відпочиваємо від міста.

Це головне правило, яким керуємося при розробці як концепції дизайну, так і самого інтер'єру. Комфорт залишаємо міським, а ось оформлення повністю переробляємо, щоб воно кардинально відрізнялося від квартирного. Повірте, варіанти є завжди.

Не варто відмовлятися від установки телевізора, посудомийки, ПК, якщо ви не мислите без цього гарного відпочинку. Головне – створити необхідну атмосферу. Досягається це дотриманням таких правил:

Намагаємось не використовувати предмети, що нагадують про роботу;

Вибираємо інший стиль оформлення, ніж у міській квартирі;

Чим простіше, тим краще, але це не означає, що без ідеї та без смаку;

Еко-стиль – 90% успіху, жодного пластику та металу;

Затишок та спокій – без агресії – це стосується і матеріалів, і кольорів, і ліній.

І звичайно, не забувайте про чисто «дачні» фішки. Де, як не на дачі, ви зможете посидіти біля живого вогню? Якщо є можливість – обов'язково вмикайте у проект камін або велику піч. Веранда та тераса – теж відмінне рішення. Їх можна поєднати з кухнею або облаштувати їдальню , зону відпочинку, навіть сезонну.

Дачне планування:

Зонування великої дачі рідко викликає труднощі. Кожен по кімнаті, для кожного завдання – по приміщенню. Цікавість починається, коли необхідно зручно розмежувати простір невеликого будиночка.

Основою для розрахунків буде кількість осіб, які одночасно перебувають у будинку, а також кількість поверхів. Якщо невелика дача двоповерхова, або хоч би з мансардним поверхом – все просто: внизу приміщення загального користування, нагорі – спальні. Також є варіант використовувати вітальню як спальню. Якщо в будинку лише один поверх, і потрібно виділити два спальні місця, то без окремої кімнати вже не обійтися.

Під час розробки планування першого поверху необхідно продумати такі зони:

Кухня можна поєднати з верандою або терасою;

Їдальня може бути частиною кухні;

Вітальня або зона відпочинку можна поєднати з камінною.

Додатково можуть бути спальня, передпокій, якщо планування – студія, камінна зона. Наявність великої печі анітрохи не заважає рішенню поставленого завдання, навпаки, робить його простіше. Ідеальний варіант - пекти в центрі, вона буде своєрідним розмежувачем простору.

Стилі інтер'єру:

Якщо безумовним лідером серед стилів, які обирають для оформлення міських квартир, є сучасний стиль, мінімалізм, хай-тек, модерн, лофт, скандинавський – досить холодні, агресивні та прямолінійні рішення з мінімальною кількістю деталей та нюансів. То для дачного інтер'єру варто вибирати повну протилежність. Ще до звернення до дизайнера зверніть увагу на такі стилі, як:

Прованс;

Класика;

Кантрі чи сільський;

Російська;

Шеббі шик;

Ретро.

Підійдуть і інші з безліччю нюансів та дрібниць, добре виглядатиме правильно підібрана еклектика. Головне – більше затишку, тепла та особистості.

І так, старі речі, вже недоречні в квартирі, але такі дорогі й милі, як і раніше, стануть у пригоді на дачі: від картин до сувенірів, від штор до половичків, від улюбленої чашки з тріщинкою на боці до сервізу на 12 персон.

Хенд-мейд теж актуальний – від саморобних меблів, до ручної вишивки та самозшитих текстильних речей, від вручну зробленого ексклюзивного абажура, до розписаного холодильника.

Рассказать о статье