Рейтинг найдешевших автомобілів 2020 року - Отделка Ванной Комнаты

Рейтинг найдешевших автомобілів 2020 року

Июль 30, 2020
Как класть плитку на пол

Як мінімум раз на тиждень по новинах розповідають про кладовища автомобілів різних типів. Причини їх виникнення - помилки прорахунку цінової аудиторії, гірше конкурентів або дорожнеча. А що відбувається з найдешевшими моделями?

Качественные Запчасти для прицепа вы можете заказать на сайте в любое удобное для вас время.

Чи можна довіряти найдешевшим автомашинам

Однозначної відповіді позитивно або негативно немає. Недорогі машини добре купувати початківцям водіям . У них зазвичай відсутні відволікаючі примочки начебто аудіосистеми або наворочених навігаторів. Плюс для молодих сімей - це мінімізація навантаження на сімейний бюджет, часто обтяжений іпотечної позикою і комунальними послугами.

Але з іншого боку дешевизна машини серйозний фактор ризику. Перша небезпека - спроба приховати результати ДТП, відсутність необхідного комфорту або безпеки. Дешеві машини стають героїнями передач на кшталт Петрівка, 38 або Чергова частина, а поліція ігнорує заяви про викрадення. Аналогічні проблеми виникають і з обов'язковими полісами - розраховувати на покриття страховкою видатків на ремонт дорогого противника не доводиться. Та й чи буде вона підлягатиме відновленню - теж цікаве питання.

Сумна історія Tata Nano Індійська компанія Tata славиться своїми мікроавтобусами та малотоннажними вантажівками. Їх збирають не тільки на батьківщині, але і за кордоном методом великовузлового складання, що поставляються від материнської компанії. Майже кожна модель сит недорого і знаходить свого споживача. Але міському автомобілю Tata Nano продовжити славну історію не довелось.

Недорога ціна досягалася деякими революційними нововведеннями. Машина втратила багажника і заднього скла. Замість звичного хоча б чотирициліндрового місце під капотом зайняв всього двоциліндровий з низьким ККД. Незрозуміло, як його відважність привести до екостандарти Євро-4.

І водії проголосували проти. План мільйонного продажу впав. Автомобіль без кондиціонера, з трьома кріпленнями на кожне колесо і сардини салоном виявилося нікому не потрібно. У 2018 році модель за 4 штуки баксів пішла в історію, ставши об'єктом вторинного ринку.

Chevrolet Sonic

В середньому така модель коштує 17 тисяч доларів. Але досить свіжу машину можна придбати з мінімальними пошкодженнями за 4-4,5 тисячі доларів. За таку ціну щасливчик отримує цілком комфортний автомобіль з шестиступінчастою коробкою передач і 1,8-літровим мотором з двома розподільними валами, забезпечуючи високу ступінь згорання палива. На вибір споживачу надаються два типи кузова: седан для габаритних перевезень і хетчбек з позашляховими функціями. У 2020 році випуск цієї лінійки триває.

Toyota Scion IQ

Ще один компактний міський автомобіль. Крайня машина з цим позначенням покинула завод в 2015 році. Абревіатуру IQ можна трактувати по-різному - і інноваційні кубики, якісний інтелект і інші. Водій міг вибирати ручну або автоматичну коробку передач. Але двигун був лише один об'ємом 1,3 літра. Машини різних років стабільно отримували 4 зірки на тестах безпеки в США і Європі.

Рассказать о статье