Види вентиляції - Отделка Ванной Комнаты

Види вентиляції

Сентябрь 17, 2020
Как правильно укладывать

Однією з умов повноцінного існування людей є свіже повітря. Щодня людиною вдихається двадцять тисяч літрів повітря. Для того щоб нормально себе почувати нам необхідно вдихати чисте повітря, насичене озоном і іоном.

Сочные фото зрелых дам вы сможете посмотреть на нашем сайте.

У сучасному мегаполісі повітря далеко не гірський, а при герметичності сучасних склопакетів можна відчути себе як в теплиці.

Якщо в будинку немає нормальної вентиляції, то при таких умовах виникають неприємні запахи, вологість. Періодично відкриваючи вікно, ми впускаємо з вулиці гази і пилу. Тому вихід тут - установка надійної вентиляційної системи, яка допоможе позбутися від неприємностей.

Для вибору оптимальної вентиляції необхідно знати її основні параметри: натиск повітряної маси, потужність калорифера і продуктивність повітря.

Вибір певних характеристик залежить від умов приміщення і від кількості осіб, які там перебувають.

Вентиляцію можна поділити на два види 

- природна і механічна.

Природна система вентиляції проста, вона не вимагає складного обладнання та електроенергії, але ефективність даної системи залежить від зовнішньої температури повітря, спрямованості і швидкості вітру.

Механічна вентиляція використовує спеціальні вентилятори, мотори, повітронагрівачі, прилади які не пускають пил в приміщення. Така система здатна подати і видалити необхідну кількість повітря, але при цьому вона вимагає значних витрат електроенергії.

Також вентиляційні комунікації можна поділити на: витяжні, припливні системи, і припливно-витяжні. Встановлювати слід ту систему, яка відповідає потребам конкретного приміщення.

Припливна система вентилювання здатна охолодити приміщення влітку, обігріти взимку. Дана система збирається з таких деталей як вентилятор, фільтр, калорифер, охолоджувач і клапана. Повітря, що подається в приміщення, при такій вентиляції попередньо підігрівається або охолоджується, а також зволожується. Така система працює як в маленьких, так і великих приміщеннях, і здатна нагріти температуру повітря від 18-27 градусів. Управління даною системою здійснюється досить просто. Пультом можна регулювати подачу повітря, також є таймер для зручності включення і виключення системи. Для аварійних ситуацій передбачена система захисту, а від перегріву захистить термостат.

Витяжна система призначена для видалення брудного повітря, і гармонізації повітрообміну. Штучна витяжка зазвичай складається з витяжною вентиляторної системи або природної витяжки - якщо приміщення невелике.

Припливно-витяжна система вентилювання - це одночасне видалення і подача повітря в будівлю. При цьому система повинна володіти однаковою продуктивністю, для виключення тиску повітря в приміщенні.

Загально обмінна вентиляційна система призначена для боротьби з шкідливими речовинами, які містяться в повітрі приміщень. Якщо шкідливі частинки у вигляді вологи, газу, пилу, запаху, жиру знаходяться в повітрі приміщення, то потрібно обов'язково встановити общеобменную вентиляцію.

Недолік природної вентиляції, яка багато в чому залежить від природних умов, змусив придумати інші способи вентиляції, які вирішують це завдання. Так з'явилися штучні вентиляційні системи.

Головним завданням і функцією вентиляції є подача чистого повітря в приміщення і видалення брудного повітря з нього. Цю функцію виконують системи витяжок. Другим завданням можна вважати створення в приміщенні комфортних умов. Це досягається за рахунок додаткових інструментів в складі систем вентиляції. Вступник з вулиці повітря підігрівається і зволожується за допомогою води або електрики. Якщо потрібно подача охолодженого повітря, то він пропускається через спеціальну секцію випаровування.

Для всіх цих функцій використовуються системи вентиляції різних конструкцій, з урахуванням вимог для кожного окремого приміщення.

І так, підведемо підсумок:

- припливна вентиляційна система - використовується з метою подачі чистого повітря в вентильованому приміщенні і видалення з нього забрудненого. Додатково може підігрівати подається потік.

- витяжна система - прибирає нагрітим чи забруднене повітря з приміщення.

Ці види вентиляційних систем можуть бути встановлені в приміщенні спільно, при цьому важливо правильно збалансувати їх роботу, з урахуванням особливостей кожної з систем. Також можливі варіанти установки тільки однієї з систем - витяжною або припливної.

Одним з найважливіших процесів при установці вентиляції є розрахунок. Від цього залежить ефективна робота вентиляції. Розрахунок є процес складання схеми вентиляції при дотриманні необхідних норм аеродинаміки.

Вибирайте відповідну вам систему вентиляції і вдихайте чисте повітря, а про брудному нехай потурбуватися вентиляція.

Рассказать о статье

Расскажите о нас