Як вибрати розподільний щит - Отделка Ванной Комнаты

Як вибрати розподільний щит

Февраль 13, 2020
Керамическая плитка в ванную

Найважливішим вузлом електропроводки в будинку, квартирі або будь-якому іншому приміщенні є розподільний щиток. Від обладнання, яке знаходиться всередині щита, залежить вся робота і надійність вузлів електропроводки, в деяких випадках, навіть життя людини.

Купить щит хагер по выгодной цене вы можете на сайте.

Як вибрати розподільний щит

Найпростішим розподільним щитом, є пластиковий бокс, з невеликою кількістю посадочних місць (модулів). Все частіше приходять на заміну щитів в старих будинках (сталінках, хрущовках).

Даний вид електричного щита вважається самим простим і доступним варіантом для звичайного населення. Встановлене обладнання в даному щиті на 8 модулів, це лічильник (Меркурій 200) і 2 автоматичних вимикача ABB 16 ампер. Цей мінімальний набір дозволить уникнути тільки лише короткого замикання і не правильного обліку електроенергії. Сам щит виконаний з негорючого пластика, тим самим має можливість запобігти загорянню. На цьому його переваги закінчуються.

Сучасні щити мають більш серйозні і надійні комплектуючі

Сучасні електричні щити припускають установку додаткового захисного обладнання і мають розміри кілька солідніше. Такі щити зазвичай встановлюються в новозбудованих приватних будинках, квартирах, будинках і в виробничих приміщеннях, де імовірно буде задіяна велика кількість електроприладів, що працюють в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Рассказать о статье