Гельмінтозин Рослина Карпат - Отделка Ванной Комнаты

Гельмінтозин Рослина Карпат

Апрель 22, 2024

Гельмінтозин: що це таке і як його застосовувати?

Гельмінтози - це паразитарні захворювання, які викликаються різними видами гельмінтів, або паразитичних червів. Гельмінти можуть жити в різних органах людини, спричиняючи розлади травлення, алергічні реакції, анемію, зниження імунітету та інші проблеми. Гельмінтози поширені у всьому світі, особливо в країнах з низьким рівнем санітарії та гігієни. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 1,5 мільярда людей страждають від гельмінтозів [^1^][1].

Одним з ефективних засобів для боротьби з гельмінтами є препарат гельмінтозин, який виробляється українською компанією "Рослинні Карпати". Гельмінтозин - це біологічно активна добавка, яка містить рослинні компоненти, що мають протигельмінтну, жовчогінну, протизапальну та імуномодулюючу дію. Склад гельмінтозину включає такі рослини:

- Пижмо - має сильну антигельмінтну дію, особливо проти аскаридів та гостриків. Також пижмо покращує функцію печінки та жовчного міхура, стимулює виділення жовчі та панкреатичного соку, знижує запалення та алергію. - Полин - також володіє протигельмінтним ефектом, а також збуджує апетит, підвищує секрецію органів травлення, виявляє антисептичну та протимікробну дію. - Насіння гарбуза - є добре відомим народним засобом від гельмінтів, особливо від ціпів. Насіння гарбуза містять кукурбітин, який паралізує гельмінтів та сприяє їх виведенню з кишечника. - Деревій - має кровоспинну, протизапальну, бактерицидну, антиалергічну дію, подразнює смакові рецептори і посилює секреторну активність шлунку, розширює жовчні протоки і збільшує жовчовиділення, підвищує діурез. - М'ята - покращує травлення, ліквідує нудоту, має жовчогінні властивості, заспокоює нервову систему.

Гельмінтозин застосовується для профілактики та позбавлення від глистових інвазій (ентеробіоз, аскаридоз) та протозойних інфекцій (лямбліоз). Гельмінтозин також рекомендується при дисфункції органів травного тракту, печінки, підшлункової залози, зокрема при підвищеному газоутворенні у кишечнику, а також при зниженні апетиту різної етіології.

Гельмінтозин випускається у вигляді таблеток по 500 мг, які містять 200 мг пижма, 50 мг полину, 20 мг насіння гарбуза, 50 мг деревію та 50 мг м'яти. Рекомендовані дози гельмінтозину такі: дітям (старше 12 років) по 1 таблетці, дорослим по 2 таблетки три рази в день за 30 хвилин до їжі протягом 4 тижнів. При необхідності курс можна повторити.

Гельмінтозин має низьку токсичність та добре переноситься більшістю пацієнтів. Протипоказаннями до застосування гельмінтозину є підвищена чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність, грудне вигодовування. Перед застосуванням гельмінтозину рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Гельмінтозин - це натуральний та безпечний препарат, який допоможе вам позбутися від небажаних "гостей" у вашому організмі та покращити ваше здоров'я та самопочуття.

Рассказать о статье