​Переваги керамічної плитки

Апрель 19, 2021

Важко знайти більш універсальне і використовується підлогове покриття, ніж керамічна плитка. Керамічну плитку від магазину ЛеоКераміка можна використовувати практично скрізь, як в приміщенні, так і на вулиці. На ринку ви зустрінете ряд виробників дорожніх покриттів, які пропонують продукцію різного дизайну, як з точки зору обробки поверхні, так і з точки зору властивостей. Як і будь-який матеріал, у керамічної плитки є свої переваги і недоліки, на яких ми зупинимося в наступних рядках.

Переваги керамічної плитки

Всі ми знаємо керамічну плитку і кахель. Вони використовуються в ванних кімнатах, кухнях, гаражах, комерційних будівлях, словом, майже всюди. Хоча за останні роки на ринку з'явився ряд сучасних матеріалів, які конкурують з керамічною плиткою, вони як і раніше залишаються одними з найпопулярніших будівельних матеріалів. Ви коли-небудь замислювалися, в чому переваги керамічної плитки і чому вона так популярна?

Довговічність

Одне з головних переваг керамічної плитки - міцність і довговічність. Якісна і правильно укладена бруківка служить десятиліттями і зазвичай зберігається без пошкоджень навіть при падінні гострого або важкого предмета. Як правило, він не буде пошкоджений навіть при падінні каструлі або ножа, тому його також успішно використовують на кухнях. Сьогодні керамічна плитка і тротуар міцні і довговічні, витримують великі навантаження. Пол навіть при натягу кладки і не проявляється здуттям. Керамічна плитка відрізняється стійкістю до фарбування, її не можна розтоптати і потріскані.

Простота догляду за керамічною плиткою

Підлоги з керамічною плиткою дуже прості у догляді. Особливого догляду за ними не потрібно, достатньо промити водою, при більш сильному забрудненні можна використовувати спеціальні засоби для чищення. Вам не потрібно турбуватися про пошкодження поверхні при звичайному зверненні, на відміну від дерев'яних підлог або лінолеуму. Якщо ви шукаєте матеріал, що практично не вимагає догляду, мощення - ідеальний вибір.

Вигідна ціна

Завдяки тому, що керамічна плитка входить в число найпоширеніших підлогових покриттів, вони доступні за ціною. Звичайно, на ринку є товари різного рівня цін, але ви зможете дозволити собі мощення, навіть якщо воно у вас глибоко в кишені. Але це не означає, що це поганий матеріал. Є також розкішна міцна плитка зі спеціальною обробкою, яка дорожче, але за своїми властивостями не має собі рівних.

Теплопровідність

Наостанок зазначимо важлива властивість цього будівельного матеріалу - гарну теплопровідність. Керамічна плитка швидко нагрівається і добре реагує на тепло, тому її можна використовувати для підлоги з підігрівом. Він добре проводить тепло, його легко і швидко встановити. З цієї причини він в основному використовується у ванних кімнатах, де установка теплих підлог є найбільш поширеною.

Рассказать о статье