Як підібрати підходящу сантехніку

Июль 30, 2020

Заміна сантехніки - справа непроста. Навіть при всій наявній виборі в сучасних магазинах правильно підібрати обладнання для санвузла або ванної кімнати може не кожен. Правильно обрана сантехніка не тільки добре вписується в дизайн приміщення, але і справно виконує всі практичні функції. Яку сантехніку вибрати для ванної, яким матеріалами варто віддавати перевагу і чи завжди дорожче - значить краще? Про це - далі.

Заказать Специальные клейкие ленты вы можете на сайте в любое удобное для вас время.

Підбираючи сантехніку для свого будинку, важливо стежити, щоб вона відповідала трьом основним критеріям: зручності, комфорту і гігієнічності. Раковина, біде, ванна і унітаз повинні не тільки гармоніювати один з одним, але і добре вписуватися в навколишній простір, залишаючи досить вільного місця. Природно, вимоги до сантехніки для великого будинку і тісної квартири будуть відрізнятися, однак головне, щоб вироби були якісними, адже сантехніку купують на кілька років, а то й десятиліть.

Якість сантехніки в будинку визначає рівень комфорту в житті кожної людини. Предмети, без яких просто неможливо уявити сучасне життя, такі як: раковини, унітази, ванни і т.д.

Але, для того, щоб підібрати підходящу техніку, потрібно вивчити ряд питань, для загального розуміння характеристик.

Сьогодні існує багато різноманітних даного товару. Різний матеріал виготовлення, форма, колір і тип. Всі намагаються зробити більш цікавий і сучасний дизайн, ніж у конкурентів.

Європейська сантехніка в Москві зустрічаються далеко не скрізь. Багато хто використовує більш дешеві аналоги. Але, за рахунок економії грошей, може постраждати якість і довговічність експлуатації.

Матеріал має значення

Практично всі унітази, біде та умивальники, представлені в магазинах, виготовляють з двох видів матеріалів - санфаянс і санфарфор. Зовні їх складно розрізнити, однак різниця в якості присутній. Існують також скляні, мармурові та композитні вироби, однак ціна їх на порядок вище.

Сантехніка з порцеляни відрізняється майже ідеальною гладкістю, великою вагою і високою міцністю. Вона довговічна, хоча і стоїть на порядок дорожче фаянсової. Порцеляновий унітаз або умивальник добре підійдуть для неопалюваних приміщень, оскільки витримують великі перепади температури.

Фаянсова сантехніка легка, міцна і відмінно виглядає завдяки покриттю-глазурі. Вироби з цього матеріалу універсальні і доступні за ціною. З недоліків фаянсу - поява тріщин і відколів при пошкодженнях.

Сантехніка з литого мармуру надзвичайно міцна і відмінно виглядає. З недоліків варто відзначити високу ціну і пористу поверхню, за якою потрібен постійний догляд.

Композитна сантехніка - один з кращих варіантів. Такі вироби надзвичайно міцні, не бояться ударів і хімічних речовин. З головних переваг - ідеально рівна і гладка поверхня, а також простота в догляді. Мінус - висока ціна, тому таку сантехніку може дозволити собі не кожен.

Сантехніка зі скла виглядає стильно і сучасно, а спеціальна гарт надає міцності. Недолік скляного умивальника - необхідність постійного догляду, адже поверхня повинна бути ідеально чистою і прозорою.

Рассказать о статье