​На що слід звернути увагу на те, щоб наш будинок був повністю функціональним? - Отделка Ванной Комнаты

​На що слід звернути увагу на те, щоб наш будинок був повністю функціональним?

Июль 16, 2022

Функціональний будинок має бути, насамперед, відповідного розміру, який має відповідати як потребам власників будинку, так і земельній ділянці. Розмір будівлі визначатиме житлову площу, наприклад, кількість та розмір кімнат. Замовити проектування будинків можно прямо зараз, вартість послуг Вас приємно здивує.

Функціональний проект будинку відповідає розміру та формі ділянки забудови

Велику роль відіграє правильна адаптація дизайну до форми та розміру ділянки під забудову. Згідно з вказівками Міністра інфраструктури та будівництва за технічними умовами, мінімальна відстань забудови від кордону ділянки має становити 3 метри, якщо у стіні немає отворів, або 4 метри, якщо є вікна чи двері.

Однак План місцевого розвитку допускає ситуації, коли ці відстані значно менші або будівля зводиться безпосередньо вздовж кордону. Таким чином, якщо потрібний додатковий простір і місцевий план дозволяє, ви можете скористатися цим правом і використовувати більше землі. Форма ділянки також важлива - чим незвичайніша форма, тим складніше буде знайти відповідний дизайн.

Функціональний дизайн будинку порівняно з розміром кімнати

Безумовно, функціональний будинок не може бути занадто маленьким, але мало хто замислюється над тим, що він також не повинен бути занадто великим. Площі, що не використовуються, і порожні кімнати не тільки сприяють збільшенню щомісячної плати, але і дуже часто є приводом для накопичення непотрібних речей або меблів.

Розмір самих приміщень також важливий і має відповідати кількості мешканців та характеру інтер'єру. Наприклад, зручна та функціональна вітальня повинна бути площею не менше 18-20 м2 і мати достатню ширину та довжину для розміщення стандартних меблів для відпочинку.

Дитячі кімнати та спальні, з іншого боку, можуть бути набагато меншими і можуть бути комфортно обставлені на площі близько 12 м2. Кухня для однієї людини може бути всього кілька квадратних метрів, але для сім'ї вона має бути набагато більшою (навіть 12-18 м2), особливо якщо ви плануєте її з обідньою зоною.

Рассказать о статье