Основним елементом в спіральному теплообміннику є закручений спіраллю сталевий лист. В результаті чого може бути два або чотири проточних каналу. Сталевий лист після приміщення в корпус своїми кінцями з'єднується з обечайкой за допомогою зварювання. Щоб вся конструкція спірального теплообмінника була надійною і жорсткою, на якійсь одній зі сторін сталевого листа кріпляться спеціальні шипи. Перегородка, яка надалі створює два не сполучаються один з одним колектора, встановлюється всередині осьової (центральної) труби. Ця центральна труба грає роль підстави сталевих листів. Також перегородка може мати різні модифікації, але це вже залежить від конкретних умов експлуатації спірального теплообмінника і того, що в результаті хочеться отримати.
Також ві можете обрати пластинчатые паяные теплообменники на сайті компанії і купити зараз.
Щоб під'єднати різні вхідні і вихідні патрубки, в стінках каналу роблять отвори. Швидкість руху робочого середовища по спіральному теплообміннику прямо пропорційна сучасному стану, і в доповненні постійно змінюється. Робоче середовище, рухаючись по закрученим каналу, стикається зі спеціальними розділовими шипами і турбулентність не виникає. Відсутність турбулентності сприятливо впливає на весь теплообмінний процес навіть на порівняно низьких швидкостях робочого середовища. Також в результаті чого знижується загальна забрудненість спірального теплообмінника.
У спіральному теплообміннику робоче середовище може рухатися за трьома основними схемами руху: протівоточная, перехресна або паралельна. Найчастіше використовується протівоточная схема руху, але є можливість з'єднати ці схеми в комбінацію.
Протікання в спіральних теплообмінниках виключена. Надійність забезпечує цілісність каналів, по яких тече робоче середовище. Цілісність же безпосередньо залежить від якості з'єднувального шва між сталевими листами і корпусом теплообмінника, але в 100% випадках цей шов ще надійніше, ніж просто стінка сталевого листа.
Спіральний теплообмінник встановлюється на опорну раму, яка в свою чергу надає стійкість всієї конструкції і можливість установки в будь-якому зручному положенні. Також до теплообмінника можливо підчіплювати додаткове обладнання, типу пристроїв, що забезпечують спуск зайвого тиску і атмосферного повітря.
Підібрати потрібний Вам спіральний теплообмінник можна в нашій компанії. В результаті в найкоротший час Ви отримаєте грамотний розрахунок спірального теплообмінника, його креслення, технічні характеристики і конкретний термін виготовлення.