ВАННА КІМНАТА, ЯКИХ ПОМИЛОК СЛІД УНИКАТИ ПРИ ЇЇ РЕМОНТІ - Отделка Ванной Комнаты

ВАННА КІМНАТА, ЯКИХ ПОМИЛОК СЛІД УНИКАТИ ПРИ ЇЇ РЕМОНТІ

Октябрь 8, 2019
Плитка для ванной фото

Хочу зазначити, що, як і будь-яке житлове приміщення, ванна кімната має свої певні особливості, про які не варто забувати. Якщо люди вже придумали новий дизайн для цієї кімнати, не потрібно поспішати з реалізацією свого плану. Спочатку необхідно добре продумати кожну дрібницю, а також кожен етап необхідних робіт. Найкраще скласти певний план, в якому чітко будуть відображатися всі дії.

На сайті https://avia.proizd.ua/ купити квитки на літак дуже зручно і надійно.

ВАННА КІМНАТА БЕЗ ПОМИЛОК

Деяким людям може здатися, що це буде зайвим, але в даному випадку фахівці говорять про зворотне. Адже багато в подальшому сильно шкодують про свої помилки, які, на жаль, неможливо виправити. Тому що ця справа є досить витратним і клопіткою.

Щоб втрати були мінімальними, слід приділяти увагу моментам, серед яких:

Невірна планування. В першу чергу варто добре уявляти майбутнє розташування, а також габарити встановлюваної сантехніки. Багато людей забувають про це важливому моменті, пішовши головою в вибір забарвлення або форми обладнання та інших супутніх виробів. У підсумку придбані речі можуть займати значний простір ванної кімнати, заважаючи тим самим своїм господарям. Щоб не допустити подібного дискомфорту, слід заздалегідь враховувати не тільки зростання людей, що проживають в квартирі, але і площа даної кімнати. Найчастіше установку сантехнічного обладнання проводять у відповідності зі стандартом середнього людського зросту, який знаходиться в межах 165-185 см.

НЕПРАВИЛЬНИЙ ПІДРАХУНОК КІЛЬКОСТІ ВИКОРИСТОВУВАНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Розрахунок необхідних матеріалів є досить серйозним завданням. Після підрахунку варто перевірити ще раз свій результат кілька разів. Це необхідно не тільки для правильності результату, але ще і для того, щоб придбати матеріали з запасом. Адже бажано при покупці матеріалів зробити запас не менше 15%. Особливо це необхідно робити у випадках використання керамічної плитки. Тому що досить часто в процесі робіт, вдаються до її підрізування, в результаті якої плитки може не вистачити. Дуже часто люди стикаються з тим, що в разі нестачі плитки або інших матеріалів, вони не можуть знайти їх в необхідному кольорі або потрібного розміру. Тому краще заздалегідь придбати даний матеріал з запасом, щоб потім повністю не переробляти роботу, набуваючи зовсім інші матеріали.

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ РОЗЕТОК

Майстри компанії «Sanuzelservice» досить часто радять встановлювати у ванній кімнаті відразу кілька розеток. Адже крім пральної машини, досить часто виникає необхідність одночасного включення з нею фена, бойлера, електричної зубної щітки або бритви. Якщо кількість розеток буде обмежено, то це створить великі незручності людям, що знаходяться в цій кімнаті. Після того як ремонт буде завершений, дану проблему буде виправити досить складно. І також не варто забувати про додатковий захист розеток від вологи. Для цього необхідно встановлювати спеціальні конструкції з піднімаються кришечками.

ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Варто відзначити, що дане покриття досить популярно серед населення. Особливо часто електричні підлоги укладалися останні 15 років. Однак при укладанні такого покриття не варто забувати про спеціальну гідроізоляції у ванній кімнаті. Якщо в ній буде розташовуватися меблі з натурального дерева, тоді необхідно заздалегідь задуматися про відстань від меблів до нагрівальних елементів. Адже якщо воно буде менше 100 мм, тоді автоматично підвищується ймовірність теплового впливу на меблі - що може привести до її дефектів. В основному такі вироби просто розтріскуються і пересихають.

ПОЛ, ЯКИЙ МАЄ СЛИЗЬКУ ПОВЕРХНЮ

Перед тим як придбати підлогове покриття, варто придивитися до спеціальної плитці, що має протиковзке покриття. Сюди можна віднести і лаппатірованний керамограніт. Глянцеві підлоги, безумовно, виглядають дуже красиво, але вони не відповідають необхідному рівню безпеки. Цю ситуацію можна трохи виправити, використовуючи постільний килимок. Однак не варто забувати, що він все одно буде зміщуватися на вологому підлозі.

РЕМОНТНІ РОБОТИ НА СТЕЛІ

Не секрет, що дана кімната має особливий мікроклімат. В результаті підвищеного паро- та вологоутворення, а також перепадів температури, у ванній кімнаті стає неможливим використання деяких матеріалів. Приватні майстра Sanuzelservice радять назавжди забути про використання в даному приміщенні гіпсокартону, причому навіть самого вологостійкого. Справа в тому, що він дуже швидко втратить свій зовнішній вигляд і не захистить стелю від протікання. Зручніше віддати перевагу звичайним пластиковим панелям або натяжних стель. Адже матеріал, який використовують для таких стель, має високу ступінь міцності. При затопленні натяжна стеля дуже часто рятує всю кімнату, утримуючи собою воду, яка в подальшому може бути легко видалена фахівцями.

УТРУДНЕНИЙ ДОСТУП ДО ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ, А ТАКОЖ ДО КРАНІВ ПЕРЕКРИТТЯ ТРУБ

При проведенні ремонтних робіт велика кількість людей просто забуває про практичну сторону питання. У гонитві за красою і естетичністю труби у ванній кімнаті можуть бути наглухо замуровані. Однак цього категорично не варто допускати. Адже в разі виникнення необхідності в доступі до цього устаткування, доведеться повністю демонтувати покриття. В наші дні продаються спеціальні короби, призначені для приховування комунікацій. І також можна встановити ревізійний люк, здатний в будь-який момент забезпечити доступ до необхідних елементів.

Тому перед проведенням ремонту у ванній кімнаті слід приділити достатню увагу вищеописаним ситуацій. Це необхідно для того, щоб запобігти будь-які проблеми в майбутньому.

Рассказать о статье