ЯК ЗАОЩАДИТИ НА РЕМОНТІ ВАННОЇ КІМНАТИ - Отделка Ванной Комнаты

ЯК ЗАОЩАДИТИ НА РЕМОНТІ ВАННОЇ КІМНАТИ

Октябрь 8, 2019
Купить Декор для плитки

Здавалося б, ванна займає найменший простір в квартирі, але на її обробку витрачається 50% від усього закладеного бюджету на ремонт. Що потрібно робити, щоб не страждав ні гаманець, ні якість?

Купити квитки на потяг укрзалізниця рекомендує на сайті proizd.ua.

Перед початком ремонту санвузла:

Придумайте заздалегідь проект і дизайн.

Визначтеся з тим, чи потрібно міняти сантехніку і труби.

Виберіть ті матеріали, які знадобляться при обробці.

Акуратно виміряйте приміщення і занесіть вимірювання на схему.

Плитка у ванній повинна володіти високою стійкістю до вологи і до хімічних реагентів, витримувати часті перепади температур, мати стійкий колір і не стиратися з часом. Якісна керамічна плитка зазвичай має високу вартість. Як же тоді зберегти бюджет? По-перше, можна купити плитку, що виготовляється в Росії і Білорусії, - її якість на рівні іноземних виробників, а ціна суттєво нижча. Це досягається шляхом використання закордонних технологій і місцевого сировини. По-друге, можливо придбати плитку на виставках і розпродажах, часто влаштовуються великими фірмами будівельних матеріалів.

ЗАМІНА ВАННИ

Нова ванна - дороге задоволення. Тому можливо просто оновити її зовнішній вигляд. Види реставрації: акрилові вкладиші, емалювання і покриття рідким акрилом. Найдешевший спосіб - покриття емаллю. Оновлена ванна прослужить до 7 років, а реставрація триває всього 3 дні.

Якщо ж ви вирішили придбати ванну, то зупиніть свій вибір на сталевий. Термін її служби складає від 20 до 25 років, а ціна мінімальна. Основні проблеми таких ванн: неприємний шум при наборі води і надмірно швидке охолодження води. З першим недоліком зараз борються виробники, оснащуючи ванни «шумопоглиначів», другий же залишається актуальним.

ЗАОЩАДЖУЄМО НА РЕМОНТІ ТУАЛЕТУ

Якщо туалету не суміщений з ванною, то його стіни необов'язково обробляти дорогою плиткою. Найбільш вигідними рішеннями, але не менш привабливими зовні є: МДФ, вінілові або шпалери, що миються, пластикові панелі.

Покрити підлогу в туалеті можна плиткою, яка опинилася зайвої при обробці ванної. Такий варіант робить дизайн кімнат синонімічним і зберігає фінанси.

ОЗДОБЛЕННЯ СТЕЛІ В ВАННІЙ І ТУАЛЕТІ

Пластикові панелі - найкраще рішення. У них безліч плюсів: невисока ціна, широка кольорова гама, водонепроникність, високий рівень теплоізоляції. Якщо ж стеля поцяткований вибоїнами, то панелі не підійдуть. При такому розкладі треба звернути увагу на підвісну стелю і Перетирання.

КУПІВЛЯ САНТЕХНІКИ

Зупиніть свій вибір на вітчизняних виробниках. Якість не поступається імпортним товарам, а ціни не кусаються.

Можливо, що труби взагалі не потребують заміни, а їх необхідно лише перефарбувати. Якщо ж вони покриті іржею, то їх потрібно оновити в обов'язковому порядку. Металопластикові труби - вибір економних. Їх сильними сторонами є: дешевизна, міцність, простота установки, довговічність, великий гарантійний термін і нетоксичність.

Рассказать о статье