РЕМОНТ ВАННИ І ТУАЛЕТУ - Отделка Ванной Комнаты

РЕМОНТ ВАННИ І ТУАЛЕТУ

Октябрь 8, 2019
Фото дизайна кафельной плитки

Справа в тому, що ремонт ванни і туалету це найскладніша частина робіт з усіх проведених і включає в себе дуже великий спектр обробки. В першу чергу, це, звичайно ж, демонтаж самої коробки. Чому? Та тому, що практично всі санвузли мають таку конструктивну особливість і будувалися будинки ще в Радянському Союзі, де не враховувалися всі особливості для обробки цього приміщення, я маю на увазі, оздоблення і комплектацію, яка повинна відповідати сучасним вимогам мешканців.

Квитки на літак на сайті avia.proizd.ua ви можете забронювати у будь-який час.

Так ось, що б ванна і туалет відповідали всім вимогам і побажанням квартирантів, я, як правило, і ламаю Сантехкабіни, після чого доводжу це приміщення до сучасних стандартів.

ТЕРМІНИ РЕМОНТУ ВАННИ І ТУАЛЕТУ

Вся підготовка проходить в максимально короткі терміни. Демонтаж старої сантехніки і покриття проводитися досить швидко. Тривалість кожного етапу по обробці, облицювання та встановлення обладнання розраховуються виходячи з технологічних норм.

Терміни ремонту прописуються за договором і не можуть бути збільшені за не об'єктивним причинам. Неймовірно, але вже через 25-30 днів ви зможете користуватися новою ванною і туалетом, лише згадуючи про стару обстановці.

Термін ремонту може бути збільшений в тому випадку, якщо клієнт вважає за краще самостійно розробити дизайнерський проект своїй ванній. Це досить поширений вид послуг, який допомагає заздалегідь побачити всі недоліки майбутнього інтер'єру і вчасно їх усунути. Часто виходить, що час, витрачений на складання проекту, допомагає заощадити час, витрачений на ремонт.

Зателефонуйте на цьому сайті , домовтеся про огляд приміщення, і разом зі мною намітьте обгрунтовані і реальні терміни ремонту. Вони будуть залежати від розмірів приміщення, від усіх побажань по функціональності і дизайну. І на кожен вид робіт Ви отримаєте чітку регламентацію за часом.

ЯК НЕ ПЛАТИТИ ДВІЧІ

Наприклад, набравши в будь-якій пошуковій системі фразу, "ремонт ванної кімнати і туалету", вам в першу чергу нададуть сайти фірм і компаній. І все б нічого, але 95% звернень від замовника щодо виправлення помилок, доробок тощо, як, не дивно, надходять після звернення до них.

Якщо ви зіткнулися з фірмою, де почалися різні проблеми:

Початкова стадія - не приступали під час.

Постійно змінюється кінцева вартість, хоча вона і була спочатку обговорена в договорі.

Чи не узгодженість майстрів з різних опоряджувальних робіт, а, як правило, виконавців на фірмі кілька: плиточник, сантехнік, електрик і т.д.

Те рішення звернутися до приватного майстра - це правильний вибір!

Правда, є одне але, а саме: я не доробляю за кимось розпочате і не виправляю помилки недбайливих майстрів, а лише зможу взяти проблемний об'єкт після ретельного вивчення, дати свій висновок і запропонувати свій варіант. Так, Ви втратите якісь гроші, але зате отримаєте кінцевий результат належної якості. Адже ми, приватники, пишемо на різних форумах для Вас, а не для себе.

НА ЗАМІТКУ

Візьміть на замітку, що багато будівельних фірм займаються ремонтом - посередньо. Тобто, думаючи, що ремонтуючи квартиру, можна тими ж методами впоратися і з ремонтом санвузла, але це далеко не так.

Майстер, який спеціалізується на ремонті квартир, не завжди може впоратися з ремонтом ванної кімнати і туалету і навпаки: - якщо фахівець працює з санвузлами, то обробка квартири з будь-якими матеріалами йому по плечу, тому, що всі роботи, які проводяться при ремонті санвузла, присутні і в ремонті квартири, але не навпаки!

Іншими словами, я вибрав цей напрямок через свою складність і розмаїття варіантів. Воно більш цікаво для мене з точки зору втілення ідей по дизайну, комбінування матеріалів, поєднанню різного устаткування і звичайно, закінчений вигляд відремонтованої ванни і туалету мене надихає більше, ніж будь-яка, нехай і добре і професійно відремонтована квартира.

доповнення

На додаток до вищесказаного, хочу додати наступне: - Навіть в квартирі, де не було капремонту, але ванна і туалет радують око будь-якого користувача, - ціна, при продажу, значно зростає! Спостереження засноване на особистому досвіді і досвіді знайомих ріелторів.

Рассказать о статье